SEO

2020 Yılının En İyi 10 Black Hat SEO Araçları

Black Hat SEO Araçları

Siyah şapka Seo yani Black Hat SEO araçları kullanımına yönelecekseniz dikkatli olmalısınız. Oldukça iyi sonuçlar üretebilseler de, Google yaptıklarını ‘sistemi oynadığını’ düşündükleri için beğenmiyor. Bu, web sayfalarınızın bir sıra düşüşüne neden olarak trafiğinizin düşmesine neden olabilir.

Ancak, bunları ölçülü bir şekilde kullanırsanız, bazıları web siteniz için oldukça yararlı olabilir. Sizin için bir şeyler bulmak için en iyi 10 siyah şapka SEO aracımızı inceleyin.

2020 Yılının En İyi 10 Black Hat SEO Araçları
2020 Yılının En İyi 10 Black Hat SEO Araçları

En İyi Siyah Şapka Araçları # 1: Otomatik Geri Bağlantılar

Evet bu doğru! Kendimizi bu blogun 1. sırasına koyduk. Otomatik Geri Bağlantılar, siteleriniz için kaliteli bağlantı ortaklarını otomatik olarak bulup yöneten tamamen ücretsiz bir yazılımdır. Otomatik Geri Bağlantılar ile arama motoru sıralamanızı yükseltin! Otomatik Geri Bağlantılar, dünyanın en kaliteli bağlantı değişim ağıdır. Bağlantı Kredisi kazanmaya başlamak için kodumuzu web sitenize yükleyin ve bunları dakikalar içinde ilgili geri bağlantılar ile değiştirin.

En İyi Siyah Şapka Araçları # 2: GSA İçerik Oluşturucu

Tam otomatik pilotta benzersiz, okunabilir içeriği kolayca oluşturun. Güçlü yerleşik ayrıştırıcı, herhangi bir web sayfasından veri toplamanıza olanak tanır. Hatta yeni içerik bulmak için kullanılacak yeni arama motorları bile ekleyebilirsiniz.

En İyi Siyah Şapka Araçları # 3: Tweet Saldırıları

Tweet Attacks Pro, kullanıcıların belirli bir konu hakkında konuşan kullanıcılardan bahsetmesini sağlayan bir araçtır. Örneğin, bir kullanıcının yeni Playstation 4’ü istediğinden bahsedilirse, e-ticaretine bir bağlantı içeren bir tweet gönderebilir. Bu, takipçilere ihtiyaç duymadan binlerce kullanıcı için yapılabilir.

En İyi Black Hat Araçları # 4: Scrapebox

Scrapebox, web üzerindeki etki alanlarını ‘kazımanıza’ ve rakip analizi veya bağlantı kurma edinimi için kullanmanıza olanak tanıyan siyah şapka SEO aracıdır. Bu araçla yapabileceğiniz şeylerden biri aslında kendi blogunuza binlerce blog yorumu göndererek popüler görünmesini sağlamak ve hatta daha fazla bağlantı almak için başka web sitelerinde yayınlamaktır.

En İyi Siyah Şapka Araçları # 5: En İyi Çevirici

En İyi Döndürücü, içeriğinizi kopya olarak kabul edilmeyecek ve böylece SERPS’te görünecek şekilde döndürmenize izin verir. Bu, farklı makale dizinlerine gönderirken ve farklı bağlantılar aradığınızda kullanışlıdır. Arama motorlarının dizinlere gittikçe daha az önem vermesi nedeniyle, bu aracın ne kadar süreyle çalışacağına dair hiçbir garanti yoktur. Öte yandan, yayınlamak istediğiniz diğer bloglar için yine de faydalı olabilir.

En İyi Siyah Şapka Araçları # 6: SE Nuke

SENuke, içinde farklı siyah şapka özellikleri olan bir araçtır. İlk olarak, Google’ın yinelenen içerik filtresini atlayan yerleşik bir eğirme motoru içerir. İkinci olarak, videonuzu en iyi 14 video web sitesine göndermenize olanak tanır. Üçüncüsü, anlık sosyal yer imidir. Son olarak, en iyi 16 RSS toplayıcısına RSS beslemesi gönderimi vardır.

En İyi Siyah Şapka Araçları # 7: Market Samurai

Market Samurai, çok şey yapmanıza izin verdiği için siyah şapka olarak kabul edilebilir. Bu araçla çok fazla gölgeli numara yoktur, ancak mükemmel anahtar kelime araştırma araçlarına ve ayrıca web sitelerinizi günlük olarak takip etmenizi sağlayan harika bir SERP denetleyicisine sahiptir.

En İyi Black Hat SEO Araçları # 8: Rankwyz

Rankwyz, çoğunlukla blog ağları oluşturmak için kullanılır. Blog ağınız ister kendi kendine barındırılan ister web 2.0 olsun, blog ağınızı kolayca ve daha az çabayla koruyabilir ve yönetebilirsiniz. Bu siyah şapka SEO aracı, güçlü bir blog bulutu oluşturmanın mükemmel bir yoludur.

En İyi Black Hat SEO Araçları # 9: GSA Captcha Breaker

Bu yazılım, Captcha’yı zahmetsizce çözebilen ve analiz edebilen büyük yenilikçi buluşlardan biridir. Bu aracı kullandığınızda, artık captcha’nızı manuel olarak yazmanıza veya tekrar çözmek için bazı captcha hizmetlerini ödemenize gerek kalmayacak, çünkü periyodik ücretler olmadan harika captcha hizmetlerini yeniden üretiyor. Bu harika captcha çözme araçlarının yanı sıra, onu ek araçlarla da kullanabileceksiniz.

En İyi Black Hat SEO Araçları # 10: Long Tail Pro

Bu Long Tail Pro, siyah şapka SEO aracı olarak tam olarak tanınmamaktadır. Yine de, siyah şapka SEO ile ilişkili bazı amaçlar için kullanılabilir. Bu araç, web sitenizi takip etmenizi sağlayacak harika bir SERP denetleyicisi ve mükemmel bir anahtar kelime araştırma aracı sağlar.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbeti Başlat
Merhaba, Yardıma Mı İhtiyacınız Var?
MeSeGe Medya WhatsApp Hattı
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?